Costa Fortuna ile 9 Gece Fiyortların Kalbine Seyir / 03 Ağustos 2020

1399 € ‘den itibaren

Tur Programı

1 .GÜN Tur Güzergahı
İstanbulAmsterdam

03.08.2020 / İstanbul - Amsterdam
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar, Türk Hava yolları kontuarında Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1957 no’lu sefer ile 10:35’ de Amsterdam'a uçuş. Yerel saat ile 13:05’ te varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Amsterdam limanına transfer ve gemiye giriş işlemleri. Gemimiz akşam 17:00' de seyrine başlayacaktır. Buluşma detayları son 48 saat kala belli olacaktır.

 
2 .GÜN Tur Güzergahı
 

04.08.2020 / Gemimiz bugün herhangi bir limana uğramayacak olup, gemi de gün boyu yapılacak olan etkinliklere katılabilirsiniz....

 
3 .GÜN Tur Güzergahı
Bergen

05.08.2020 / Bergen (Norveç)
Gemimiz saat 08:00' de Norveç'in  Bergen limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 18:00 ' de hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 17:00' de gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 
4 .GÜN Tur Güzergahı
Olden

06.08.2020 / Olden (Norveç)
Gemimiz saat 08:00' de Norveç'in Olden limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 17:00 ' de hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 16:00' da gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 
5 .GÜN Tur Güzergahı
Andalsnes

07.08.2020 /  Andalsnes (Norveç)
Gemimiz saat 07:00' de Norveç'in  Andalsnes limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 16:00 ' da hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 15:00' de gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 
6 .GÜN Tur Güzergahı
Flam

08.08.2020 / Flam (Norveç)
Gemimiz saat 08:00' de Norveç'in  Flam limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 18:00 ' de hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 17:00' de gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 
7 .GÜN Tur Güzergahı
Stavanger

09.08.2020 / Stavanger (Norveç)
Gemimiz saat 09:00' da Norveç'in Stavanger limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 19:00 ' da hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 18:00' de gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 
8 .GÜN Tur Güzergahı
 

10.08.2020 / Gemimiz bugün herhangi bir limana uğramayacak olup, gemi de gün boyu yapılacak olan etkinliklere katılabilirsiniz....

 
9 .GÜN Tur Güzergahı
Bremen

11.08.2020 / Bremerhaven/Bremen (Almanya)
Gemimiz saat 08:00' de Almanya'nın Bremerhaven limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 17:00 ' de hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 16:00' da gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 
10 .GÜN Tur Güzergahı
Amsterdamİstanbul

12.08.2020 Amsterdam - İstanbul
Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası Amsterdam havalimanına transfer. Yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1958 no’lu sefer ile saat 19:10’ da İstanbul Havalimanına uçuş. Saat 23:45’ te varış ve turumuzun sonu. Bir başka Jolly Tur seyahatinizde görüşmek dileğiyle.

 

Ücretli ve Ücretsiz Hizmetler
Görsel
 Liman vergileri fiyata dahildir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Gemide tur süresince tam pansiyon konaklama.
Belirtilen Hava Yolları ile İstanbul (YENİ HAVALİMANI) - Amsterdam - İstanbul (Yeni Hava Limanı) ekonomi sınıfı uçuşlar.
Kişi sayısına bakılmaksızın Türkçe rehberlik hizmeti.
Havalimanı ve liman vergileri. (490€)
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.
Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Seyahat süresini kapsayan, seyahat sağlık sigortası. (Vize için geçerli teminatları içermemektedir.) 70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Servis ücretleri. Günlük kişi başı 10€ gemide ödenir. Zorunludur.
İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.
Sağlık hizmetleri. 
Kara turları. 
Kişisel Harcamalar.
Gemideki tüm içecekler.
İç hat bağlantı uçuşları.
Gerekli vize ücreti.
Yurtdışı çıkış harcı.

Önemli Bilgiler

 

GEMİ

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri ve dahil olan uçuş bilgileri seyahate 1 hafta kala iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür. 

1-Uçaklı programlarımızda Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

2-Programlarda hava alanında ya da limanlarda  Jolly Tur görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden, gemi kalkışlarında ise kalkıştan 48 önce ilgili gemi firmasının internet sitesi üzerinden ya da limanda ilgili firma kontuarından yapılması zorunludur.

3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

4-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

5-Gemi firması gerekli gördüğü durumlarda mücbir sebepler ya da güvenlik nedeni ile tur güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

6-Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi  kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

7-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz. 

8-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.

9-Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

10-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

11-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

14-Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı ve liman vergileri dâhildir. Liman vergisi ücretleri programdaki fiyat listesinin en altında yer almaktadır ve kabin fiyatına eklenerek işlem yapılmaktadır. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

15-Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

16-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.

17-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

19-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

20-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Uçak Ulaşım Uyarılar

*2 yaş altı çocuklar için anne kucağında seyahat etme zorunluluğu vardır. Koltuk satılamaz. Her yetişkin için sadece 1 bebek ile seyahat edebilme hakkı vardır. 2 yaş üzeri çocuklar için koltuk alma zorunluluğu vardır. Bilet satış esnasında hatalı verilen doğum tarihleri chek-in esnasında fark edildiğinde hava yolu kuralları uygulanır. 

*28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır. 

*Uçak içerisinde evcil hayvan taşınmamaktadır. ( görme engelli yolcular eğitimli ve sertifikalı köpekleri ile kabin içinde seyahat edebilirler. )

*Hava alanında talep edilecek özel lift hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından  havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. 

*Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. bu gibi bilgilendirmelerden Jolly Tur’un daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır. 

*Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslar arası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir. 

*Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

 

 İptal İade Şartları

 

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı 200€ 
179-120 gün %20 
119-90 gün %25 
89-60 gün %30 
59-45 gün %50 
44-30 gün %60 
29-20 Gün %85 
19-10 Gün %95 
9 gün ve daha az sürede %100 ceza uygulanmaktadır. 

 

Diğer Tur Bilgileri

COSTA FORTUNA ile FİYORTLARIN KALBİNE SEYİR
NORVEÇ FİYORTLARINDAKİ EN KAPSAMLI ROTA
03 Ağustos 2020 / 10 GECE

GRUP UÇUŞ BİLGİLERİ
03.08.2020 İstanbul Yeni Havalimanı Amsterdam 10:35 – 13:05 - TK1957
12.08.2020 Amsterdam istanbul Yeni Havalimanı 19:10 – 23:45 - TK1958

GEMİDE İNTERNET KULLANIMI
Costa Cruise gemilerinde günlük 8€ karşılığında (14.02.2018 Tarihi İtibari ile) sosyal medya internet paketi alabilirsiniz. Facebook, İnstagram, Twitter, Whatsapp kullanımını bu paket ile sağlayabilirsiniz.

Tur Çıkış Tarihi: 03 Ağustos 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
İç Kabin - Promo
909,00 €
1.818,00 €
709,00 €
709,00 €
509,00 €
509,00 €
490,00 €
490,00 €
İç Kabin - Classic
1.009,00 €
2.018,00 €
709,00 €
709,00 €
509,00 €
509,00 €
490,00 €
490,00 €
Dış Kabin - Classic
1.409,00 €
2.818,00 €
709,00 €
709,00 €
509,00 €
509,00 €
490,00 €
490,00 €
Balkonlu Kabin - Classic
1.809,00 €
3.618,00 €
709,00 €
709,00 €
509,00 €
509,00 €
490,00 €
490,00 €

9GECE, 10
TÜRK HAVA YOLLARI
1399 'DAN İTİBAREN
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Test

Form Gönderimi

Tamam

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Genel İlkeleri ,Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM
TDO Turizm - Copyright 2016.| Tüm hakları Saklıdır
Tel : 0312 427 51 33 PBX
Mail : info@tdoturizm.com
Adres : Tunalı Hilmi Caddesi 83/4 Kavaklıdere – Çankaya / ANKARA
Web Tasarım || Teknobay