Mirage Park Resort Kemer

Toroslar’dan aşağı doğru süzülen çam ağaçlarının ve portakal bahçelerinin içinden geçerek denize kavuşan ve doğanın bütün cömertliğini sunan Göynük'teki inci tanesidir. Sade ve zevkli stili ile dağları denizle birleştiren bu zarif tesis, evinizdeki konforu aratmayacak deniz, dağ ve bahçe manzaralı 598 odası, Türk ve dünya mutfaklarının zenginlikleri ile yemek yemeyi keyfe dönüştüren restoranları ve hizmette sınır tanımayan "Ultra Her Şey Dahil" servisi ile siz ve aileniz için huzurlu bir tatilin doğru adresidir.

Oda Blokları: Mirage Park Resort Konaklama üniteleri Ana Bina ve Park Bina olmak üzere denize paralel olarak konumlandırılmış 2 adet bina ve villa bloklarından oluşur.

Tüm Odalarda Sunulan Ortak Hizmetler: Elektronik anahtar, günlük oda temizliği, kablosuz internet erişimi (standart hız ücretsiz), elektronik kasa, uydu yayınlı geniş ekran Led Tv, merkezi klima, telefon, günlük minibar dolumu (su, soft içecekler, bira), balkon veya teras, wc, duş, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, oda servisi (24:00 / 07:00 - ücretli)

Standart Odalar

Ana Bina Standart: Deniz veya Dağ Manzaralı, 26 m2 / Ana Binada toplam 346 adet standart oda bulunmaktadır. 4 adet oda, engelli misafirler için özel olarak dizayn edilmiştir. Toplam 24 adet ara kapılı oda bulunmaktadır.
Özellikler: 1 adet çift veya 2 adet tek kişilik yatak, wc, duş. Bütün odalar halı kaplı  (Maksimum kapasite 3 kişi.)

Park Bina Standart: Deniz veya Dağ Manzaralı, 26 m2 / Park Binada toplam 228 adet standart oda bulunmaktadır. 2 adet oda, engelli misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiştir. Toplam 32 adet ara kapılı oda bulunmaktadır.
Özellikler: 1 adet çift veya 2 adet tek kişilik yatak. Seramik, Parke veya Halı zemin  (Maksimum kapasite 3 kişi.)

Junior Suit

Ana Bina: Deniz veya Dağ Manzaralı, 56 m2 / Ana Binada toplam 16 adet Junior Suit bulunmaktadır. 56m² büyüklüğünde tek oda, wc, duştan oluşmaktadır. Odalar halı kaplı, ıslak zeminler seramiktir.
Özellikler: 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik ilave yatak, balkon, oturma grubu (Maksimum kapasite 4 kişi)

Suit Oda

Ana Bina: Deniz veya Dağ Manzaralı, 62 m2 / Ana Binada 17 adet Suit bulunmaktadır. Toplam 62 m² büyüklüğünde iki oda, wc, duştan oluşmaktadır. Odalar halı kaplı, ıslak zeminler seramiktir.
Özellikler: 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik ilave yatak, balkon, oturma grubu (Maksimum kapasite 4 kişi)

Grand Suit

Ana Bina: Deniz Manzaralı 88 m2 / 2 yatak odası, 1 salon, 2 wc - duş ve balkon bulunur. Halı kaplı, ıslak zeminler seramiktir.
Özellikler: 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak, oturma grubu (Maksimum Kapasite: 5 kişi)

Family House*

Deniz Kenarı: Deniz Manzaralı 144 m2 / 2 yatak odası, 1 salon, açık mutfak, 1 wc - duş ve balkon bulunur. Odalar halı, ıslak zeminler mermer-seramiktir.
Özellikler: 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak, oturma grubu (Maksimum Kapasite 5 kişi)

Grand Family House*

Deniz Kenarı: Deniz Manzaralı 188 m2 / 1’i ebeveyn banyolu olmak üzere 3 yatak odası, 1 salon, açık mutfak, toplam 2 wc - duş ve teras bulunur. Odalar halı, ıslak zeminler mermer-seramiktir.
Özellikler: 1 adet çift kişilik yatak, 4 adet tek kişilik yatak, oturma grubu (Maksimum Kapasite 6 kişi)

*VIP statüsünde konaklama deneyimi (Pavilyon Hizmeti ile odada meyve sepeti, şarap 75 cl, alkol setup, sıcak setup, lüks çerez, kutu lokum, turn down servis, standart oda buklet, bornoz – terlik, vücut losyonu, saç kremi, kutu mendil, törpü-tarak, ayakkabı cila süngeri, diş seti, traş seti)

Ücretsiz Aktiviteler
 • Aerobik
 • Buhar Odası
 • Canlı Müzik
 • Çocuk Kulübü
 • Dart
Ücretli Aktiviteler
 • A la Carte Restaurant
 • Cilt Ve Vücut Bakımları
 • Spa&Wellness

Tesis Göynük mevkiinde bulunmaktadır.

 

Aquapark Oteli
Balayı Oteli
Çocuk Dostu Otel
Deluxe Otel
İleri yaş
Spa
Wifi
Denize Sıfır Otel
Kapalı Yüzme Havuzu
ULTRA HER ŞEY DAHİL
  5 ÜZERİNDEN 4.6
  • İsim
  • Tel
  • Mail
  Test

  Form Gönderimi

  Tamam