Tur Programı

1 .GÜN Tur Güzergahı

Kuşadası

Cumartesi - Kuşadası
Gemiye biniş saati 09:00 ile 13:00 arasında olacaktır. Bu süre zarfında gemiye giriş(check-in) işlemleriniz yapılacak olup, görevli personeller tarafından bavullarınız kabinlerinize ulaştırılacaktır. 
Gemimiz bugün öğlen 13:00 ' te Kuşadası limanından hareket edecektir.

Cumartesi - Patmos
Limana Varış : 17:45
Limandan Hareket : 21:30

 

2 .GÜN Tur Güzergahı

Heraklion

Pazar - Girit (Heraklion) 
Limana Varış  : 07:00 
Limandan Hareket  : 12:00,

Heraklion limanında hediye kara turunuz mevcuttur. 
Heraklion Knossos Sarayı Turu

Pazar - Santorini*
Limana Varış  : 16:30
Limandan Hareket : 21:30

Ekstra Tur Bilgileri

Heraklion Knossos Sarayı Turu 0 EUR

 

3 .GÜN Tur Güzergahı

Piraeus

Pazartesi - Atina (Pire)
Limana Varış  : 07:00
Limandan Hareket  : 11:30

Pire limanında hediye kara turunuz mevcuttur. 
Klasik Atina Turu

Pazartesi - Mikonos
Limana Varış  : 18:00
Limandan Hareket  : 23:00

Mikonos limanında ücretsiz transfer hizmeti verilecektir. 

 

4 .GÜN Tur Güzergahı

Kuşadası

Salı - Kuşadası
Limana Varış : 07:30

 

Ücretli ve Ücretsiz Hizmetler

 Liman vergileri fiyata dahildir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:
Gemide 3 gece 4 gün “Herşey Dahil” konaklama. Şov, animasyon vb. gemideki eğlence ve aktiviteler
Geminin havuz, fitness, lounge vb. ortak kullanım alanları
Gemi Servis Ücreti
Liman vergileri
Heraklion Knossos Sarayı Turu
Klasik Atina Turu
Mikonos Transfer
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Seyahat, sağlık sigortası ve tur iptali

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz:
Liman şehirlerindeki ekstra turlar.
Çok girişli schengen vizesi 
Limanlardaki transfer ve shuttle servis hizmetleri. Kuru temizleme, oda servisi vb. tüm kişisel harcamalar
Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
Sigorta için (70 yaş ve üzeri ) 20 € Sur-prim uygulanır.

Önemli Bilgiler

 

GEMİ

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri ve dahil olan uçuş bilgileri seyahate 48 saat kala iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür. 

1-Uçaklı programlarımızda Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

2-Programlarda hava alanında ya da limanlarda  Jolly Tur görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check‐in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on‐line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden, gemi kalkışlarında ise kalkıştan 48 önce ilgili gemi firmasının internet sitesi üzerinden ya da limanda ilgili firma kontuarından yapılması zorunludur.

3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

4-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

5-Gemi firması gerekli gördüğü durumlarda mücbir sebepler ya da güvenlik nedeni ile tur güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

6-Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check‐in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check‐in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi  kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş‐dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

7-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz. 

8-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.

9-Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

10-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2‐3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

11-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

14-Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı ve liman vergileri dâhildir. Liman vergisi ücretleri programdaki fiyat listesinin en altında yer almaktadır ve kabin fiyatına eklenerek işlem yapılmaktadır. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

15-Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

16-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.

17-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

19-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

20-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

 

Uçak Ulaşım Uyarılar

*2 yaş altı çocuklar için anne kucağında seyahat etme zorunluluğu vardır. Koltuk satılamaz. Her yetişkin için sadece 1 bebek ile seyahat edebilme hakkı vardır. 2 yaş üzeri çocuklar için koltuk alma zorunluluğu vardır. Bilet satış esnasında hatalı verilen doğum tarihleri chek-in esnasında fark edildiğinde hava yolu kuralları uygulanır. 

*28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır. 

*Uçak içerisinde evcil hayvan taşınmamaktadır. ( görme engelli yolcular eğitimli ve sertifikalı köpekleri ile kabin içinde seyahat edebilirler. )

*Hava alanında talep edilecek özel lift hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından  havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. 

*Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. bu gibi bilgilendirmelerden Jolly Tur’un daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır. 

*Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslar arası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir. 

*Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

 

 

 İptal İade Şartları

 

90 Gün’e kadar yapılan iptallerde Tur tarihine 90 Gün Kalaya kadar full iade yapılır.
89-30 Gün arası yapılan   iptallerde Kabin başına 250 Eur ceza uygulanır. (iade edilemez)
29-3 Gün kala arası yapılan iptallerde Vergiler hariç full ceza uygulanır.
2-0 Gün kala arası yapılan iptallerde tüm tutar üzerinden vergilerde dahil olarak %100 ceza uygulanmaktadır. 

 

 

Diğer Tur Bilgileri

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları & Atina ICONIC AEGEAN
3 Gece 4 Gün

Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

Tur için SCHENGEN vizesi gerekmektedir. 

Kuşadası Gemi Biniş Saati: 09:00 - 11:00 

Seyahat Sağlık Sigortası ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

2 Kara Turu Dahil
Heraklion Knossos Sarayı Turu
Klasik Atina Turu

“HERŞEY DAHİL” İçecek Paketi 
“Limitsiz İçecek Paketi”miz ile gemimizin tüm bar, restorant ve salonlarından temin edeceğiniz aşağıda belirtilen içeceklerle gemimizin keyfini çıkartabilirsiniz.
Çeşitli Yunan İçecek ve Kokteylleri :
Aegean Coctails, Signature Martinis
Caipirinha, Bloody Mary, Mai Tai dahil uluslararası kokteyller , Sıcak İçecekler, çok çeşitli popular alkolsüz kahveler, sıcak çikolata ve çay
Alkolsüz Kokteyller ve Martini
Ports, tatlı şaraplar & aperatifler, Sandeman’s, Campari, Pastis
Viski, J.W. Red Label, J&B, Jim Beam
Cin, Beefeater & Gordon’s
Votka, Smirnoff & Stolichnaya
Rom, Bacardi & 3 Yıllık Havana Club
Tekila, Jose Cuervo White
Çeşitli Brendi & Konyaklar, Shooters & Likörler, Authentic Greek Liqueurs
Şaraplar, (White, Red & Rose) bardakta
Bira, Draught Beer & Alkolsüz Bira
Soğuk & Egzotik Kahveler, Espresso Freddo, Cappuccino Freddo, Frappe Iced Coffee
Hafif içecekler, Soda ve Maden suyu, buzlu çay, meyve suyu bardakta dahildir.

Önemli Bilgiler;
Belirtilen fiyatlar Euro cinsinden olup, fiyatlar 2 kişilik kabinde kişi başı fiyatlardır. Vergiler ilave edilecektir. Fiyatlar hazırlandığı zaman geçerli olan masraflar esas alınarak hesaplanmıştır. Yakıt fiyatları, döviz dalgalanmaları ve benzeri fiyat değişiklikleri durumunda yukarıdaki fiyatlarda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Programda belirttiğimiz gemi, transfer, vb. hizmet sağlayıcılarından kaynaklı herhangi bir değişiklikte (Saatler, limanlar, vb.) Gemi firması sorumlu değildir ve programın genel yapısını ve içeriğini bozmadan değiştirme ve düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Tur programına katılabilmek için tur tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport gerekmektedir. Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar. Tur iptal şartları ve diğer hükümler sözleşmemizdeki gibi geçerlidir.
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı veya oturumu bulunmayan yabancı uyruklu misafirler için yabancı Pazar uygulaması mevcuttur. Mevcut liste fiyatlarından satış işlemi yapılamaz ve bu fiyatlardan confirme edilemez.  

*23 Mayıs Ramazan Bayramı, 01 Ağustos Kurban Bayramı
Hava şartlarına göre limanlara inişler tekne ile yapılabilir. 

KUŞADASI’NDAN:
21, 28 MART 04, 11, 18, 25 NİSAN 02, 09, 16, 23, 30 MAYIS 06, 13, 20, 27 HAZİRAN 04, 11, 18, 25 TEMMUZ 01, 08, 15, 22, 29 AĞUSTOS 05, 12, 19, 26 EYLÜL 03, 10, 17, 24, 31 EKİM 07, 14, 21 KASIM

Hediye Kara Turları : 

Girit Heraklion Knossos Sarayı Turu
Heraklion’da gezilmesi gereken tarihi mekanların başında Knossos antik kenti geliyor. Knossos, Neolitik çağdan başlayıp MS 5. yüzyıla kadar ilk yerleşim yerlerinden biri olmuş. Avrupa kıtasının ilk medeniyeti olan Minos uygarlığının doğduğu yer olarak tarihteki yerini almıştır.
İlk kazılar 1878 yılında Heraklion'lu Minos Kalolairinos tarafından başlatılmış. 1900’lü yıllarda İngiliz Sir Arthur Evans başkanlığında kazılar sürmüş. Böylece Efsanevi Kral Minos'un yaşadığı Knossos Sarayı gün ışığına çıkmış. Knossos Sarayı orta genişlikte bir avlunun etrafına yayılmış. Sarayda ‘Taht Odası’, 'Leylaklı Prens' freski, 'Büyük Merdivenler', 'Kraliçe Odası' gezip görülecek bölümlerin başında geliyor. Knossos Sarayı’nın avlusunda dolaşırken, kendinizi bu kültürel mirasın bir parçası olarak hissedeceksiniz.
Saray turunun ardından Heraklion merkezinde bir şehir turu yapıyoruz. Burası edebiyat ve sanat alanında birçok önemli isme anavatan olmuş. Nobel ödüllü şair Odysseas Elytis, Rönesans dönemi ressamlarından El Greco diye de anılan Domenikos Theotokopoulos ve Zorba’nın yazarı Nikos Kazancakis ilk akla gelen isimler. Heraklion aynı zamanda "Koules", Venedik 'Loggia' binası, Aziz Mark Bazilikası ve Aziz Titos Kilisesi gibi mimari binalarıyla da dikkat çekiyor. 

Atina Turu (Pir-03)
Atina kara turumuz, Akropolis’in tarihi tepesine yürüyüşle başlar. Atina şehrinin koruyucusu olan Athena tanrısına adanmış ünlü Parthenon tapınağı buradadır. Akropolis tepesinden Atina’ya baktığınızda kendinizi Tanrılar gibi hissedebilirsiniz. Bu tapınak Büyük Atina'da M.Ö. 438'de inşa edilmiş. 
Akropolis tepesinin eteklerinde ise Atina'nın eski semti Plaka bulunur. Plaka kalabalık, büyük bir şehir içindeki renkli küçük bir köyü andırır. Burada neoklasik renklerdeki evlerin güzelliği, mimarisi, iyi korunmuş bahçeleri ve Bizans kiliseleri, bölgenin zarafeti ve atmosferi ile büyüleneceksiniz.
Akropolis tepesinden ayrılırken Yunanistan Parlamentosu’nun önünde efsun askerlerin önünden geçeceksiniz. 1896’da ilk olimpiyat oyunlarının yapıldığı yer olan Olimpiyat Stadı’nda bir fotoğraf molası verilir. Bir sonraki durak ise 19. yüzyılın sonunda inşa edilmiş olan zarif Atina Trilojisi’dir: Atina Üniversitesi binası, Ulusal Kütüphane ve Atina Akademisi. Gezimiz Atina'nın merkezinde yer alan Omonia ve Syntagma meydanlarına yapılan turla ve serbest zamanla sona erer.

 

3GECE, 4
Tur Çıkış Tarihi: 01 Ağustos 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
IA Kategori - İç Kabin
305,00 €
396,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IB Kategori - İç Kabin
335,00 €
435,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IC Kategori - İç Kabin
365,00 €
474,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XA Kategori - Dış Kabin
375,00 €
487,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XB Kategori - Dış Kabin
405,00 €
526,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XC Kategori - Dış Kabin
425,00 €
552,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SJ Suite - Suite Kabin
615,00 €
1.045,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SB Suite - Suite Kabin
725,00 €
1.232,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SG Suite - Suite Kabin
845,00 €
1.436,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
Tur Çıkış Tarihi: 08 Ağustos 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
IA Kategori - İç Kabin
255,00 €
331,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IB Kategori - İç Kabin
305,00 €
396,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IC Kategori - İç Kabin
325,00 €
422,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XA Kategori - Dış Kabin
345,00 €
448,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XB Kategori - Dış Kabin
365,00 €
474,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XC Kategori - Dış Kabin
375,00 €
487,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SJ Suite - Suite Kabin
545,00 €
926,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SB Suite - Suite Kabin
665,00 €
1.130,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SG Suite - Suite Kabin
775,00 €
1.317,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
Tur Çıkış Tarihi: 15 Ağustos 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
IA Kategori - İç Kabin
255,00 €
331,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IB Kategori - İç Kabin
305,00 €
396,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IC Kategori - İç Kabin
325,00 €
422,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XA Kategori - Dış Kabin
345,00 €
448,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XB Kategori - Dış Kabin
365,00 €
474,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XC Kategori - Dış Kabin
375,00 €
487,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SJ Suite - Suite Kabin
545,00 €
926,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SB Suite - Suite Kabin
665,00 €
1.130,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SG Suite - Suite Kabin
775,00 €
1.317,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
Tur Çıkış Tarihi: 22 Ağustos 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
IA Kategori - İç Kabin
255,00 €
331,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IB Kategori - İç Kabin
305,00 €
396,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IC Kategori - İç Kabin
325,00 €
422,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XA Kategori - Dış Kabin
345,00 €
448,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XB Kategori - Dış Kabin
365,00 €
474,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XC Kategori - Dış Kabin
375,00 €
487,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SJ Suite - Suite Kabin
545,00 €
926,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SB Suite - Suite Kabin
665,00 €
1.130,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SG Suite - Suite Kabin
775,00 €
1.317,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
Tur Çıkış Tarihi: 29 Ağustos 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
IA Kategori - İç Kabin
255,00 €
331,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IB Kategori - İç Kabin
305,00 €
396,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IC Kategori - İç Kabin
325,00 €
422,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XA Kategori - Dış Kabin
345,00 €
448,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XB Kategori - Dış Kabin
365,00 €
474,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XC Kategori - Dış Kabin
375,00 €
487,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SJ Suite - Suite Kabin
545,00 €
926,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SB Suite - Suite Kabin
665,00 €
1.130,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SG Suite - Suite Kabin
775,00 €
1.317,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
Tur Çıkış Tarihi: 05 Eylül 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
IA Kategori - İç Kabin
305,00 €
396,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IB Kategori - İç Kabin
335,00 €
435,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IC Kategori - İç Kabin
365,00 €
474,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XA Kategori - Dış Kabin
375,00 €
487,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XB Kategori - Dış Kabin
405,00 €
526,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XC Kategori - Dış Kabin
425,00 €
552,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SJ Suite - Suite Kabin
615,00 €
1.045,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SB Suite - Suite Kabin
725,00 €
1.232,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SG Suite - Suite Kabin
845,00 €
1.436,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
Tur Çıkış Tarihi: 12 Eylül 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
IA Kategori - İç Kabin
305,00 €
396,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IB Kategori - İç Kabin
335,00 €
435,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IC Kategori - İç Kabin
365,00 €
474,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XA Kategori - Dış Kabin
375,00 €
487,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XB Kategori - Dış Kabin
405,00 €
526,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XC Kategori - Dış Kabin
425,00 €
552,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SJ Suite - Suite Kabin
615,00 €
1.045,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SB Suite - Suite Kabin
725,00 €
1.232,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SG Suite - Suite Kabin
845,00 €
1.436,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
Tur Çıkış Tarihi: 19 Eylül 2020 * Belirtilen fiyatlara vergiler dahil değildir.
Kabin* İki Kişilik Kabin Kişi Başı* Tek Kişilik Kabin Kişi Başı* İlave Yatak* İlave 2. Yatak* Çocuk* BebekÇocuk Vergi (kişi başı)Yetişkin Vergi (kişi başı)
IA Kategori - İç Kabin
305,00 €
396,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IB Kategori - İç Kabin
335,00 €
435,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
IC Kategori - İç Kabin
365,00 €
474,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XA Kategori - Dış Kabin
375,00 €
487,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XB Kategori - Dış Kabin
405,00 €
526,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
XC Kategori - Dış Kabin
425,00 €
552,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SJ Suite - Suite Kabin
615,00 €
1.045,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SB Suite - Suite Kabin
725,00 €
1.232,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €
SG Suite - Suite Kabin
845,00 €
1.436,50 €
210,00 €
210,00 €
70,00 €
-
144,00 €
144,00 €

  • İsim
  • Tel
  • Mail
Test

Form Gönderimi

Tamam