Celebrity Apex ile 8 Gece İstanbul Kalkışlı Yunan Adaları & Akdeniz 18.08.2020

11900 TL ‘den itibaren

Tur Programı

1 .GÜN Tur Güzergahı

İstanbulKuşadası

18 Ağustos 2020 - İstanbul
Gemimiz 17:00' da İstanbul limanından hareket edecektir. 
(Buluşma detayınız son 48 saat kala belli olacaktır.)

 

2 .GÜN Tur Güzergahı

Kuşadası

19 Ağustos 2020 - Kuşadası
Gemimiz saat 12:00' da Kuşadası limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 22:00 ' da hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 21:00' da gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 

3 .GÜN Tur Güzergahı

Santorini

20 Ağustos 2020 - Santorini
Gemimiz saat 07:00' da Yunanistan' nın Santorini limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 19:00 ' da hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 18:00' da gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 

4 .GÜN Tur Güzergahı

Mikonos

21 Ağustos 2020 - Mikonos
Gemimiz saat 06:00' da Yunanistan' ın Mikonos limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 18:00 ' da hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 17:00' da gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 

5 .GÜN Tur Güzergahı

Piraeus

22 Ağustos 2020 - Atina (Pire)
Gemimiz saat 06:00' da Yunanistan' ın Pire limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 18:00 ' da hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 17:00' da gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 

6 .GÜN Tur Güzergahı

23 Ağustos 2020 - Denizde Seyir
Gemimiz bugün herhangi bir limana uğramayacak olup, gemi de gün boyu yapılacak olan etkinliklere katılabilirsiniz...

 

7 .GÜN Tur Güzergahı

Valetta

24 Ağustos 2020 - Valletta
Gemimiz saat 07:00' da Malta' nın Valletta limanına yanaşacaktır. Dileyen misafirlerimiz gemide ekstra düzenlenen kara turlarına katılabilirler. Gemimiz 16:00 ' da hareket edecektir, misafirlerimizin en geç 15:00' da gemiye giriş yapmaları gerekmektedir.

 

8 .GÜN Tur Güzergahı

25 Ağustos 2020 - Denizde Seyir
Gemimiz bugün herhangi bir limana uğramayacak olup, gemi de gün boyu yapılacak olan etkinliklere katılabilirsiniz...

 

9 .GÜN Tur Güzergahı

Barselonaİstanbul

26 Ağustos 2020 - Barselona İstanbul
Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası Barselona hava limanına transfer. Barselona hava limanında yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK1836 veya TK1854 no’lu sefer ile saat 13:15’ de İstanbul Sabiha Hava limanına 11:30' da İstanbul Yeni Havalimanına uçuş. Saat 16:05' de varış ve turumuzun sonu. Bir başka Jolly Tur seyahatinizde görüşmek dileğiyle.

Uçuş Detayları:
26 Ağustos 2020 TK1836 Barselona – Sabiha Gökçen 13:15 (Hareket) – 17:40 (Varış)

 

Ücretli ve Ücretsiz Hizmetler
Görsel
 Liman vergileri fiyata dahildir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
5 Yıldızlı Celebrity Apex gemimizde 8 gece 9 gün tam pansiyon konaklama(tüm yiyecekler dahil-Specialty Restaurant giriş ücretleri hariç ) konaklama 
Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler 
Türkçe Rehberlik Hizmetleri 
Liman Vergileri 5,400 TL

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Limanlarda düzenlenen ekstra geziler  
Schengen Vizesi (Çok girişli)
Yurtdışı çıkış harcı 
Gemideki kapağı kapalı içecekler   
Kişisel Harcamalar 
Bahşişler Kişi başı 116 $ (Gemide ödenir)  

Önemli Bilgiler

GEMİ

Seyahate ilişkin Gemi Biletleri ve dahil olan uçuş bilgileri seyahate 1 hafta kala iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür. 

1-Uçaklı programlarımızda Jolly Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

2-Programlarda hava alanında ya da limanlarda  Jolly Tur görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden, gemi kalkışlarında ise kalkıştan 48 önce ilgili gemi firmasının internet sitesi üzerinden ya da limanda ilgili firma kontuarından yapılması zorunludur.

3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

4-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 

5-Gemi firması gerekli gördüğü durumlarda mücbir sebepler ya da güvenlik nedeni ile tur güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

6-Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi  kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

7-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz. 

8-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.

9-Jolly Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

10-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

11-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

14-Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı ve liman vergileri dâhildir. Liman vergisi ücretleri programdaki fiyat listesinin en altında yer almaktadır ve kabin fiyatına eklenerek işlem yapılmaktadır. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

15-Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

16-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.

17-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

19-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

20-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

 

Uçak Ulaşım Uyarılar

*2 yaş altı çocuklar için anne kucağında seyahat etme zorunluluğu vardır. Koltuk satılamaz. Her yetişkin için sadece 1 bebek ile seyahat edebilme hakkı vardır. 2 yaş üzeri çocuklar için koltuk alma zorunluluğu vardır. Bilet satış esnasında hatalı verilen doğum tarihleri chek-in esnasında fark edildiğinde hava yolu kuralları uygulanır. 

*28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır. 

*Uçak içerisinde evcil hayvan taşınmamaktadır. ( görme engelli yolcular eğitimli ve sertifikalı köpekleri ile kabin içinde seyahat edebilirler. )

*Hava alanında talep edilecek özel lift hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından  havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. 

*Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. bu gibi bilgilendirmelerden Jolly Tur’un daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır. 

*Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslar arası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir. 

*Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 


 İptal İade Şartları

Rezervasyon konfirmesini takiben, seyahatin başlangıç tarihinden itibaren;
90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde kişi başı 50 Euro 
89 - 57 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %25’i
56 - 29 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %50’si
28 - 15 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %75’i
14 gün ve daha az süre kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %100’ü (tamamı) kadar iptal cezası uygulanacaktır.

Diğer Tur Bilgileri

DÜNYA’NIN EN YENİ GEMİSİ CELEBRİTY APEX İLE YUNAN ADALARI & AKDENİZ

İSTANBUL - KUŞADASI – SANTORİNİ – MİKONOS – ATİNA - MALTA - BARSELONA

18 Ağustos 2020 Hareketli 8 Gece – 9 Gün

Uçuş Detayları:
26 Ağustos 2020 TK1836 Barselona – Sabiha Gökçen 13:15 (Hareket) – 17:40 (Varış)


8GECE, 9
TÜRK HAVA YOLLARI
11900 TL 'DAN İTİBAREN
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Test

Form Gönderimi

Tamam

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Genel İlkeleri ,Gizlilik İlkeleri ve Üyelik sözleşmesini okudum. ONAYLIYORUM
TDO Turizm - Copyright 2016.| Tüm hakları Saklıdır
Tel : 0312 427 51 33 PBX
Mail : info@tdoturizm.com
Adres : Tunalı Hilmi Caddesi 83/4 Kavaklıdere – Çankaya / ANKARA
Web Tasarım || Teknobay